Pojemnik do przechowywania z pokrywą 29 L Rotho ARCO

Pojemnik do przechowywania z pokrywą 29 L Rotho ARCO

25,99 zł

Przechowywanie 29L

Domowe porządki zawsze odsłaniają pewne niedociągnięcia w organizacji przestrzeni. Cały szereg małych przedmiotów oraz elementów garderoby, które tymczasowo są niepotrzebne, warto zgromadzić w jednym miejscu.

Pudełka z serii ARCO zintegrowano z systemem App my Box – dzięki etykietom, które można odczytywać za pomocą urządzenia mobilnego.Z pomocą szwajcarskiego producenta zadbaj o każdy szczegół! 

Pojemnik Arco, 29 l marki Rotho został stworzony z wytrzymałego tworzywa sztucznego, w kolorze przezroczystym. Pojemnik posiada przykrywkę, która chroni rzeczy przez zabrudzeniem. Jest lekki i mieści się w każdym pomieszczeniu – od kuchni, przez salon, po garderobę. Wysoka jakość wykonania sprawia, że pojemnik nie niszczy się wraz upływem latami, zaś praktyczne zamknięcie umożliwia bezproblemowe zamykanie i otwieranie.  Prosta stylistyka pozwala na uniwersalne wykorzystanie. Tak niewielki pojemnik, bez rzucających się w oczy elementów, można bez obaw wykorzystać tak w domu, jak i przestrzeni biurowej. 

Cechy produktu:

  • Długość: 57,1 cm.
  • Szerokość: 39,2 cm.
  • Wysokość: 16,6 cm.
  • Materiał: tworzywo sztuczne.
  • Dostępne w kolorze: transparentnym.

Znajdź nas Follow us on social networks